O mně.

INSPIROVÁN ŽIVOTEM.

Ondřej Kadlec – majitel společnosti OK FAMILY.

Zabývám se finančním poradenstvím se zaměřením na hypotéky, pojištění, investice a reality. Poskytujeme konzultace v oblasti financí, marketingu, psychologie, koučinku a developeřiny. Dále se zabýváme grafikou, tvorbou webových stránek a marketingem. Proto Vám přinášíme široký a zkušený nadhled nad různými úhly života.

Moje práce

Moje práce.

KVALITNÍ PRÁCE TVOŘÍ KVALITNÍ ŽIVOT.

Má práce spočívá v konzultační činnosti, kde se Vám budu individuálně věnovat a vždy si z naší konzultace odnesete konkrétní řešení. Důležitý vhled do jednotlivých oblastí a hledání souvislostí. Ale i jednotlivé hvězdy na obloze tvoří souhvězdí, proto se zaměřujeme i na ten nejmenší detail, který v životě častokrát rozhoduje.
NOVÉ • STÁVAJÍCÍ BYDLENÍ

Již na první konzultaci si nastavíme cíl a plán jak dosáhnout vašeho bydlení. Díky dlouholeté zkušenosti a produktivitě, znám pravidla a cesty bankovních institucí a společně vždy najdeme nejlepší cestu. Další naše přednost je vhled do účetnictví, právních záležitostí a realitního trhu. Získáte tím naprostou kontrolu nad vaší situací a společně dokráčíme do vysněného cíle.

FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ osobní • firemní • projektové

Finanční plánování není jen o pojistkách nebo jak ušetřit peníze. Ale jde o pochopení funkce peněz a systému ve kterém hrajeme tzv. hru s penězi. A to je náš cíl! Pochopit jak peníze fungují a stanovit si plán. Po sléze si na tento plán stanovíme kontrolní mechanismy, které to celé drží při životě. Když se toto naučíme, tak je práce s penězi opravdu jen hra, při které zažívám pozitivní emoce. A o to nám jde!

PRACOVNÍ • SPORTOVNÍ motivace a cíle

Zažili jste někdy okamžik, kdy Vám přijde, že tak nějak stepuje na stejném místě? Někdo může tyto okamžiky života považovat za krizi. Já tyto okamžiky vidím jako příležitosti a čas na změnu. Využijme náš potenciál na plno! Naučme se žít ve vyrovnaném stavu bytí. Najděme svoji životní vizi a motivaci! Jste připraveni se podívat životu přímo do očí s radostí a úsměvem?

SLUŽBY A SERVIS

Doprovodné služby k výše vyjmenovaným oborům.

Veškeré pojistné produkty, finanční služby a investiční příležitosti. Tvorba grafiky např. loga, bannery, letáky, billboardy, a další grafické práce. Tvorba webových stránek. Online a offline marketing např. zvýšení produktivity e-shopů, návštěvnost webů a v neposlední řadě produkce nejrůznějších tiskovin.

Sdílíme s Vámi zkušenosti v těchto oborech již od roku 2010.

Poslání

Poslání.

Mé posláním je, aby jsem Vám pomohl najít cestu a utřídit priority, co je pro Vás v daném tématu důležité. Na to se zaměříme! Díky tomu v sobě najdete motivaci, sebedůvěru, lehkost, vášeň a lásku po této cestě kráčet s vzpřímenou hlavou.

Když v životě s láskou dáváš, mnohonásobně se ti vrací!

S láskou a úctou Ondřej Kadlec

Developerské projekty.

NEDÁVNÉ PROJEKTY.

Energie.

PENÍZE JSOU ENERGIE, PROTO JI ZACHOVEJME V ROVNOVÁZE.

 • Vstupní konzultace, finanční plánování – 1000 Kč
 • Vstupní konzultace, finanční plánování a další odborné témata – 2000 Kč
 • Další osobní konzultace – 1000 Kč

Když v životě s láskou dáváš, mnohonásobně se ti vrací!

S láskou a úctou Ondřej Kadlec

NAPIŠTE MI

Kontakt.

POJĎME SE POTKAT.

  OK FAMILY s.r.o.
  IČO: 07295391
  Nerudova 941/40, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice
  kontaktní místoLannova tř. 16, 370 01 České Budějovice